La Blanche

Bodrum La Blanche Resort&Spa Hotel’i 5.ci kuruluş yılını kutladı

 Bodrum La Blanche Resort&Spa Hotel’i 5.ci kuruluş yılını kutladı 

La Blanche Resort&Spa Hotel"i, 5"ci yılını,  otel çalışanları ve misafirlerinin katıldığı görkemli bir eğlence ile kutladı.

ZAFER BAYKAL-TÜRKİYE TURİZM 

BODRUM/TURGUTREİS- Çankırı İnşaat Gurubu"na ait Bodrum-Turgutreis"te hizmet veren 5 yıldızlı La Blanche Resort&Spa Hotel"i, 5"ci yılını, otel çalışanları ve misafirlerinin katıldığı görkemli bir eğlence ile kutladı.   

 Turkiyeturizm.com olarak Bodrum temsilcimiz Zafer Baykal"ında katıldığı gecede, otelin genel müdürü Deniz Taş ve satış müdürü Pınar Eldem Çulhaoğlu, gelen misafirler ile tek tek ilgilendiler. 

 Aysun Ercan Quartet eşliğinde müzik ve kokteyl ile başlayan, DJ nin çalmış olduğu çeşitli müziklerle, konuklar dansederken, samba gurubunun yaptığı gösteri konuklara güzel dakikalar yaşattı. 

Geceye renk katan melek kostümlü kızlar, çocuklarında ilgisini çektiler. 

Bodrum La Blanche Resort&Spa Hotel’i 5.ci kuruluş yılını kutladı Bodrum La Blanche Resort&Spa Hotel’i 5.ci kuruluş yılını kutladı Bodrum La Blanche Resort&Spa Hotel’i 5.ci kuruluş yılını kutladı Bodrum La Blanche Resort&Spa Hotel’i 5.ci kuruluş yılını kutladı Bodrum La Blanche Resort&Spa Hotel’i 5.ci kuruluş yılını kutladı Bodrum La Blanche Resort&Spa Hotel’i 5.ci kuruluş yılını kutladı Bodrum La Blanche Resort&Spa Hotel’i 5.ci kuruluş yılını kutladı