La Blanche

Çatal Ada’da turizmciler tarafından deniz dibi ve kıyı temizliği yapıldı

Çatal Ada’da turizmciler tarafından deniz dibi ve kıyı temizliği yapıldı.

Çatalada'da deniz temizliğine Turgutreis Belediyesi çalışanları, otel çalışanları, D-Marin dalgıç ekibi ve Turgutreis’li vatandaşlar katıldılar.

ZAFER BAYKAL-TÜRKİYE TURİZM

TURGUTREİS- Turgutreis Belediyesi öncülüğünde D-Marin Turgutreis, La Blanche Resort, Xanadu Island Hotel, Club Armonia Hotel tarafındanodeniz dibi ve kıyı temizliği yapıldı.

Etkinliğe Turgutreis Belediyesi çalışanları, Otel çalışanları, D-Marin dalgıç ekibi ve Turgutreis’li vatandaşlar katıldılar.

Çatal Ada’da turizmciler tarafından deniz dibi ve kıyı temizliği yapıldı Çatal Ada’da turizmciler tarafından deniz dibi ve kıyı temizliği yapıldı Çatal Ada’da turizmciler tarafından deniz dibi ve kıyı temizliği yapıldı Çatal Ada’da turizmciler tarafından deniz dibi ve kıyı temizliği yapıldı Çatal Ada’da turizmciler tarafından deniz dibi ve kıyı temizliği yapıldı Çatal Ada’da turizmciler tarafından deniz dibi ve kıyı temizliği yapıldı Çatal Ada’da turizmciler tarafından deniz dibi ve kıyı temizliği yapıldı Çatal Ada’da turizmciler tarafından deniz dibi ve kıyı temizliği yapıldı Çatal Ada’da turizmciler tarafından deniz dibi ve kıyı temizliği yapıldı