La Blanche Hotels, COVID-19 salgını için önlemlerini almıştır.Detaylı Bilgi
Rezervasyon: +90 252 382 00 00
+90 252 382 00 00
DİL SEÇİMİ

Hakkımızda

KAMU TAAHHÜTÜ

La Blanche Resort olarak, doğal, sosyal ve kültürel çevreye olumlu katkı yapan bir anlayış içinde gelişme sağlama ve çalışma sorumluluğumuz olduğunun farkındayız..

Ayrıca çevresel etkileri azaltacak, yerel toplulukların faydasına olup, gelecekteki geçim kaynaklarını koruyacak, gelecek nesiller için de destinasyonların korunmasını sağlayacak şekilde bir çalışma sorumluluğumuz olduğunun farkındayız ve bunu kabul ediyoruz.

Bu sorumluluğu yerine getirmek için de, farklı organizasyonlar, kurumlar ve seyahat acenteleri ile yakın işbirliği içinde çalışmak üzere bir araya geldik. Böyle yapmakla,

• Doğal çevreyi ve kültürel mirası korumayı;

•Yerel topluluklar ve halk ile işbirliği yapma, onların misafirlerimizin ziyaretlerinden faydalanmasını sağlama ve misafirlerimizi yerel yaşam şekline saygı duyulması konusunda teşvik etmeyi,

•Bitkiler ve hayvanlar, korunan alanlar ve çevreyi korumayı,

• Yerel kültür ve sosyal kurumların bütünlüğüne saygı duymayı;

•Turizmin, illegal yoldan kötüye veya sömürücü şekilde kullanılmasına karşı durmayı ve insanları aktif olarak bundan vazgeçirmeyi taahhüt ediyoruz.

Misafirlerimiz de dahil olmak üzere, tüm paydaşların, yardımı olmadan “Sürdürülebilir Turizm Kalkınma Hedefi” mize ulaşamayacağımızın da bilincindeyiz ve birlikte hepimiz için daha iyi bir turizm deneyimini oluşturabileceğinizi umuyoruz.

Değerli Konuklar , otelimizin çevresel , sosyal ve toplumsal çalışmalarında yer almakla ilgileniyorsanız, ayrıntılı bilgi almak için lütfen Misafir İlişkileri Departmanı ile bağlantıya geçin.

LA BLANCHE RESORT Misafir İlişkileri Departmanı